KARTEPE VİP TRANSFER

İstanbul Kartepe'ye en yakın şehirlerden biridir. Bu nedenle en önemli ulaşım şekli karayolunu kullanmaktır. Yaklaşık 150 km lik 1 buçuk saatlik bir yolculuk sizi kayak merkezine ulaştıracaktır. Yapılan yollar ve kış sezonunda hava koşullarına göre artırılan denetimler ile rahatlıkla tatilinize çıkabileceksiniz.

Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte olan bölge meteorolojik verilere göre, kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz'i aşarak bölgeye yoğun yağış getiren karayel rüzgarı, Marmara bölgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı'nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metreyi bulmaktadır.

kartepe tesisler 1Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi'nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakçılar, dik tepelerde yüksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Özel 'baby lift' alanı da çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, big foot, kar motosikleti, doğa yürüyüşü, dağcılık, voleybol, paintball, basketbol, futbol, trekking, bisiklet ve ATV Safari aktiviteleri yapılabilir ya da Geyik Alanı ve zirvenin keyfi çıkartılabilir. Tabii, Kartepe'ye çıkarken, dağ yolu üzerinde sucuk ekmek keyfide unutulmamalıdır.

Ucu bucağı olmayan bir beyazlığın içinde kaybolup, bulutların üzerine çıkmak, bembeyaz bir düşü gerçek kılmak için Kartepe bulunmaz bir yerdir.

İstanbul-Kartepe Transfer

Mercedes-Vito-4WD-155+1 kişi yolcu ve bagaj dahil.

785 TL 

Kayak takımlarınızla birlikte özel şoförlü Vip Vito araçlarla keyifli bir yolculuk..

Hemen arayın,
aracınızı ayırtın +90 212 223 33 70

BİLGİ ALIN